Skuteczność

W Jobhouse skutecznie łączymy misję pomagania ludziom z rezultatami biznesowymi. Znaleźliśmy się na pierwszym miejscu wśród agencji pracy w województwie pomorskim w rankingu dla najdynamiczniej rozwijających się firm Gazele Biznesu 2017. Zdobyliśmy także pierwsze miejsce oraz wyróżnienie w konkursie dla najlepszych rekruterów Perły HR.

skutecznosc

Nasza Prezes zdobyła tytuł Bizneswoman Roku 2016 w konkursie organizowanym przez Olgę Kozierowską i Sukces Pisany Szminką. Jesteśmy członkiem Polskiego Forum HR – stowarzyszenia zrzeszającego najlepsze agencje pracy w Polsce oraz Pracodawców Pomorza - największej i najstarszej organizacji pracodawców działającej w północnej Polsce.

 

Naszymi klientami są m.in. Airbus, Nextbike, Swarovski, Bayer, Airhelp, Uber, Babyliss czy Sephora. Prowadzimy także rekrutacje do tak egzotycznych zakątków świata jak Arabia Saudyjska, Katar czy Malediwy.

nasza-prezes

Jak możemy pomóc Twojej firmie?

Rekrutacja

Zatrudniaj na stałe, obsadź wakaty najbardziej utalentowanymi pracownikami. Nieważne czy potrzebujesz zatrudnić jednego czy wielu nowych pracowników, my wiemy jak dotrzeć i zaangażować w proces najlepszych kandydatów. Działamy szybko i skutecznie. Brzmi interesująco?

Dowiedz się więcej
Personel tymczasowy i outsourcing

Elastycznie skaluj zatrudnienie, pracuj projektowo i optymalizuj koszty pracy. Dzięki usłudze outsourcingu i wynajmu personelu będziesz mógł szybko dostosowywać wielkość zatrudnienia do potrzeb Twojej firmy. Jak to zrobić?

Dowiedz się więcej
Doradztwo HR

Gdy brakuje Ci informacji, by podjąć strategiczne lub operacyjne decyzje, chętnie przekażemy Ci naszą wiedzę i doświadczenie. Uzyskaj dostęp do wiedzy na temat rynku pracy, analityki lokalnych trendów oraz najnowszych rozwiązań i narzędzi HR. Chcesz stworzyć skuteczny system wynagrodzeń lub ocen okresowych, przeanalizować opisy stanowisk, a może przeprowadzić badanie satysfakcji pracowników?

Dowiedz się więcej
Payroll

Zapewnimy Ci kompleksową i wspartą nowoczesną technologią obsługę kadrowo-płacową, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na kluczowych obszarach swojego biznesu. Wyeliminujesz zbędną biurokrację, a jednocześnie będziesz mieć pewność, że prowadzimy Twoje sprawy terminowo i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zainteresowany?

Dowiedz się więcej
Rekrutacje i IT Contracting

Uważasz, że znalezienie, przyciągnięcie i utrzymanie dobrych pracowników IT jest trudne? Skorzystaj z naszego wsparcia. Zapewniamy dostęp do wyspecjalizowanej kadry IT w ramach usługi rekrutacji personelu, którą możemy rozszerzyć o zatrudnienie zewnętrzne.

Dowiedz się więcej
Outplacement i doradztwo kariery

Wspieramy także gdy pojawi się konieczność redukcji etatów. Uczymy zwolnionych pracowników jak odnaleźć się w aktualnych realiach rynku pracy, identyfikujemy ich mocne strony, tworzymy wspólnie skuteczne CV i profil na Linkedinie. Pomagamy rozstać się w zgodzie i zachować pozytywny wizerunek pracodawcy.

Skontaktuj się z nami
Jak pracujemy?
Umów się na bezpłatną konsultację
Skontaktuj się z nami
Te marki nam zaufały, dołącz do nich:
Co nas wyróżnia?
 

Nie jesteśmy korporacją. Działamy szybko i skutecznie

 
Mamy 15+ lat doświadczenia w rekrutacji i 10+ lat w payrollu.
 
Mamy zaangażowany zespół specjalistów, który stale podnosi swoje kwalifikacje.
Mówią o nas
Umów się na bezpłatną konsultację dla biznesu

Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

Skontaktuj się z nami
Umów_się_na_bezpłatną_konsultację_dla_biznesu
Skontaktuj się z nami!
Napisz do nas! Odpowiadamy na każde zapytanie w ciągu 24h. Sprawdź, jak możemy pomóc Twojej firmie w rekrutacji, doradztwie HR czy obsłudze kadrowo-płacowej.
X