Usługi

W Jobhouse od ponad 11 lat pod jednym dachem świadczymy wszelkie usługi związane z pracą - rekrutacje stałe, pracę tymczasową, outsourcing zatrudnienia, projekty outplacement, doradztwo HR, doradztwo kariery i usługi kadrowo-płacowe.

 

Szukamy pracowników na wszystkie szczeble stanowisk - od szeregowych przez specjalistyczne i managerskie po executive - dla wszystkich branż, np.: finanse, sprzedaż, produkcja, TSL, HR, administracja, marketing, engineering, usługi, obsługa klienta, IT i wiele innych. Naszym Klientom zapewniamy kompleksowe wsparcie z obszaru HR dopasowane do bieżących potrzeb oraz dostęp do rozwiązań technologicznych wspierających automatyzację działań z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi.

 

Zaufało nam już ponad 600 firm, w tym największe marki z całego świata. 

Skontaktuj się z nami
Umów się na bezpłatną konsultację dla biznesu

Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

Skontaktuj się z nami
Umów_się_na_bezpłatną_konsultację_dla_biznesu
Skontaktuj się z nami!
Napisz do nas! Odpowiadamy na każde zapytanie w ciągu 24h. Sprawdź, jak możemy pomóc Twojej firmie w rekrutacji, doradztwie HR czy obsłudze kadrowo-płacowej.
X