Outplacement i doradztwo kariery

Wspieramy Twój biznes na każdym etapie, także wtedy, gdy pojawi się konieczność redukcji etatów. Pomagamy w zatrzymaniu w organizacji kluczowych pracowników oraz realizujemy programy wsparcia dla tych, którzy ponownie wchodzą na rynek pracy.

 

W ramach outplacementu i doradztwa kariery uczymy zwolnionych pracowników jak odnaleźć się w aktualnych realiach rynku pracy, identyfikujemy ich mocne strony, tworzymy wspólnie skuteczne CV i profil na Linkedinie. Stawiamy na doradztwo zawodowe i coaching kariery oraz pomagamy rozstać się w zgodzie i zachować pozytywny wizerunek pracodawcy. 

 

Sprawdź jak nasi specjaliści oraz Doradczyni Kariery mogą pomóc w zachowaniu ciągłości Twojego biznesu oraz jego rozwoju. 

 

Wypełnij formularz kontaktowy lub umów się bezpośrednio na bezpłatną konsultację! 

Skontaktuj się z nami
Umów się na bezpłatną konsultację dla biznesu

Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

Skontaktuj się z nami
Umów_się_na_bezpłatną_konsultację_dla_biznesu
Skontaktuj się z nami!
Napisz do nas! Odpowiadamy na każde zapytanie w ciągu 24h. Sprawdź, jak możemy pomóc Twojej firmie w rekrutacji, doradztwie HR czy obsłudze kadrowo-płacowej.
X