Rekrutacje stałe

Zatrudniaj na stałe, obsadź wakaty najbardziej utalentowanymi pracownikami. Nieważne czy potrzebujesz zatrudnić jednego czy wielu nowych pracowników, my wiemy jak dotrzeć i zaangażować w proces najlepszych kandydatów. Jako agencja pracy działamy na rynku już ponad 11 lat, a rekrutacje stałe to nasza specjalność! 

 

Prowadzimy proces rekrutacji od A do Z. Selekcjonujemy najlepszych kandydatów na wszystkie szczeble stanowisk niezależnie od branży. Szukamy głównie wśród tzw. kandydatów pasywnych, korzystamy także z naszej bazy kandydatów i responsywnych ogłoszeń o pracę oraz kampanii w mediach społecznościowych.

 

5 etapów rekrutacji stałych w Jobhouse: 

  1. Omawiamy dokładnie profil idealnego kandydata z Klientem. Dopytujemy o wszystko, na co zwraca uwagę u kandydatów, także to co nie wynika bezpośrednio z opisu stanowiska. Zbieramy także informacje na temat wyróżników Klienta jako pracodawcy.
  2. Zamieszczamy skuteczne ogłoszenia o pracę, robimy screening kandydatów z naszej bazy, robimy research firm i kandydatów z firm konkurencyjnych, pozycjonujemy ofertę pracy w mediach społecznościowych oraz na portalach branżowych. Kontaktujemy się z kandydatami pasywnymi. Stosujemy SEO/Boolean/X-Ray oraz content/video marketing.
  3. Prowadzimy rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi osobami, weryfikujemy pożądane kompetencje poprzez screeningi, wywiady pogłębione i kompetencyjne, metodę STAR, studium przypadków, wywiady behawioralne, rozmowy sytuacyjne, aby zidentyfikować tego „idealnego” kandydata. W ciągu 2-4 tygodni od omówienia profilu prezentujemy najlepszych kandydatów Klientowi w formie CV i pisemnej rekomendacji z informacją o oczekiwaniach finansowych i dostępności czasowej kandydatów.
  4. Klient spotyka się z wybranymi osobami i udziela nam informacji zwrotnej o kandydatach. Pomagamy w negocjacji warunków zatrudnienia. Doradzamy w podjęciu kluczowej decyzji dotyczącej zatrudnienia. Przekazujemy feedback wszystkim kandydatom.
  5. Zatrudnienie. 

 

W Jobhouse stawiamy także na headhunting! Zależy Ci na zatrudnieniu osoby z konkretnej branży, firmy, a może nawet znasz nazwisko idealnego kandydata? Zrobimy research firm z Twojej branży oraz dostępnych kandydatów. Dotrzemy do nich i przekonamy do udziału w rekrutacji.


GWARANCJA

Dajemy 3 miesiące gwarancji (jeżeli osoba nie sprawdzi się lub zrezygnuje podczas okresu próbnego bezpłatnie ponawiamy proces rekrutacji) – liczymy od daty rozpoczęcia pracy.


Zatrudniaj na stałe razem z #JobhouseTeam, zleć nam rekrutację!  


Wypełnij formularz kontaktowy lub umów się bezpośrednio na bezpłatną konsultację!

Skontaktuj się z nami
Umów się na bezpłatną konsultację dla biznesu

Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

Skontaktuj się z nami
Umów_się_na_bezpłatną_konsultację_dla_biznesu
Skontaktuj się z nami!
Napisz do nas! Odpowiadamy na każde zapytanie w ciągu 24h. Sprawdź, jak możemy pomóc Twojej firmie w rekrutacji, doradztwie HR czy obsłudze kadrowo-płacowej.
X