Praca tymczasowa i outsourcing zatrudnienia

Elastycznie skaluj zatrudnienie, pracuj projektowo i optymalizuj koszty pracy. Dzięki usłudze outsourcingu zatrudnienia i wynajmu pracowników tymczasowych będziesz mógł szybko dostosowywać wielkość zatrudnienia do potrzeb Twojej firmy. 

 

Kompleksowa oferta outsourcingu zatrudnienia oraz wynajmu pracowników tymczasowych

 

Jako agencja pracy tymczasowej, w ramach usługi oprócz znalezienia pracowników sezonowych zatrudniamy ich także u siebie, przejmując obowiązki związane z ich rozliczeniem i obsługą kadrowo-płacową. Elastycznie dostosowujesz liczbę osób do ilości pracy i otrzymujesz jedną zbiorczą fakturę w miesiącu za usługę, nie zwiększając własnego headcountu. 

 

Przychodzimy także z pomocą gdy potrzebujesz wykonać określone zadania, ale nie chcesz zatrudniać dodatkowej osoby u siebie. Outsourcing zatrudnienia gwarantuje, że oprócz znalezienia danego pracownika, formalnie zostaje on zatrudniony u nas, a nasza firma świadczy dla Ciebie usługi związane z określonym procesem.

 

Praca tymczasowa i outsourcing zatrudnienia jeszcze nigdy nie były tak proste z #JobhouseTeam!

 

Wypełnij formularz kontaktowy lub umów się bezpośrednio na bezpłatną konsultację! 

Skontaktuj się z nami
Umów się na bezpłatną konsultację dla biznesu

Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

Skontaktuj się z nami
Umów_się_na_bezpłatną_konsultację_dla_biznesu
Skontaktuj się z nami!
Napisz do nas! Odpowiadamy na każde zapytanie w ciągu 24h. Sprawdź, jak możemy pomóc Twojej firmie w rekrutacji, doradztwie HR czy obsłudze kadrowo-płacowej.
X