Doradztwo HR

Chcesz stworzyć skuteczny system wynagrodzeń lub ocen okresowych, przeanalizować opisy stanowisk, a może przeprowadzić badanie satysfakcji pracowników? 

 

Consulting HR i doradztwo personalne 

 

Oferujemy doradztwo personalne i consulting HR. Pomagamy podejmować strategiczne i operacyjne decyzje HR. Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie rynku pracy. Doradzamy odnośnie wynagrodzeń, analizujemy dostępność kandydatów, wykonujemy audyt aktualnej sytuacji kadrowo-płacowej w firmie i pomagamy udoskonalać procesy.

 

Szkolenia HR w Jobhouse

 

Prowadzimy także szkolenia HR - przede wszystkim z rekrutacji, w tym z tworzenia skutecznych ogłoszeń o pracę i candidate experience, employer brandingu i personal brandingu. Szkolimy działy HR, managerów, a nawet prezesów. 

 

Postaw na specjalistów z #JobhouseTeam! 

 

Wypełnij formularz kontaktowy lub umów się bezpośrednio na bezpłatną konsultację! 

Skontaktuj się z nami
Umów się na bezpłatną konsultację dla biznesu

Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

Skontaktuj się z nami
Umów_się_na_bezpłatną_konsultację_dla_biznesu
Skontaktuj się z nami!
Napisz do nas! Odpowiadamy na każde zapytanie w ciągu 24h. Sprawdź, jak możemy pomóc Twojej firmie w rekrutacji, doradztwie HR czy obsłudze kadrowo-płacowej.
X