NATALIA BOGDAN ZOSTAŁA BIZNESWOMAN ROKU PUBLICZNOŚCI
Spis treści

  NATALIA BOGDAN ZOSTAŁA BIZNESWOMAN ROKU PUBLICZNOŚCI

  NATALIA BOGDAN ZOSTAŁA BIZNESWOMAN ROKU PUBLICZNOŚCI

   

  9 marca, podczas uroczystej gali Bizneswoman Roku nagrodzono zwyciężczynie ósmej edycji konkursu organizowanego przez Sukces Pisany Szminką. Laureatką nagrody publiczności została Natalia Bogdan, właścicielka i założycielka agencji pracy Jobhouse, która ma w bazie ponad 200.000 kandydatów i konkuruje z największymi, międzynarodowymi agencjami na rynku.

   

  Kim jest laureatka

  Spośród siedmiu kategorii, ogromnym zainteresowaniem cieszyła się Nagroda Bizneswoman Roku Publiczności - tytuł przyznawany finalistce, która zdobyła największą ilość głosów w głosowaniu online. Najwięcej osób wybrało Natalię Bogdan, założycielkę, pomysłodawczynię oraz Prezes Zarządu agencji rekrutującej Jobhouse, która działa zarówno w Gdańsku, jak i w Warszawie. Firma powstała w 2011 roku i ma zasięg międzynarodowy (szuka pracowników m.in. dla firm z Wielkiej Brytanii czy Niemiec). Oferuje fachowe doradztwo, profesjonalną obsługę klienta, ale przede wszystkim indywidualne podejście do każdego kandydata. Oferta firmy skierowana jest też do firm, które chciałyby scedować część obowiązków związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi na firmę zewnętrzną.

  - Kiedy kilka lat temu straciłam pracę w korporacji postanowiłam założyć własną firmę. To że poznałam smak bezrobocia bardzo mi pomogło w stworzeniu miejsca, w którym osoba bez pracy dobrze się czuje. Mam ogromną satysfakcję, że ponad 10 000 osób dostało pracę, dzięki Jobhouse. Szczególnie ucieszyło mnie, że zdobyłam nagrodę publiczności, bo to sygnał, że moja praca jest doceniania, a to jest dla mnie najważniejsze – mówi Natalia Bogdan, z agencji Jobhouse, laureatka nagrody publiczności Bizneswoman Roku.

   

  O konkursie Bizneswoman Roku

  Kobiety coraz odważniej dążą do osiągnięcia sukcesu zawodowego, zakładają i rozwijają firmy na skalę międzynarodową, obejmują coraz wyższe stanowiska w korporacjach czy angażują się w prospołeczne inicjatywy. W końcu kobieca działalność została doceniona za sprawą organizowanego od siedmiu lat konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku.

  To jedyny stricte biznesowy konkurs dla przedsiębiorczych kobiet, w którym doceniane są kobiety realizujące ambitne projekty zawodowe i odnoszące sukcesy w świecie biznesu. O nagrody w kategoriach: Sukces w Korporacji, Moja Firma – przychody powyżej 4 mln złotych, Moja Firma – przychody poniżej 4 mln złotych, Start-up Roku, Kobieta w Nowych Technologiach, Pomysł na Start, Działalność Społeczna oraz w dwóch dodatkowych – Bizneswoman Publiczności i nagrodę GRAND PRIX, rywalizowały kobiety z całej Polski.

   

  Kontakt dla mediów: Dorota Steliga, tel. 512 949 039, e-mail: d.steliga@agencjafaceit.pl

  Data ostatnie modyfikacji 02.08.2017
  Wstecz
  Umów się na bezpłatną konsultację dla biznesu

  Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

  Skontaktuj się z nami
  Umów_się_na_bezpłatną_konsultację_dla_biznesu
  Aktualności
  X