Jak znaleźć pracę odpowiadającą Twoim wymaganiom?

Jak znaleźć pracę odpowiadającą Twoim wymaganiom?

Poszukujesz pracy, jednak mimo spędzonych godzin na przeszukiwaniu ogłoszeń i wysłaniu CV nie ma oczekiwanego efektu? Przedstawiamy trzy kroki, dzięki którym już w ciągu kilku dni możesz znaleźć pracę, która odpowiadała Twoim wymaganiom. Przekonaj się jakie to łatwe i ciesz się nową pracą.

 

KROK 1 - Skontaktuj się z nami

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, jeśli wolisz kontakt osobisty, odwiedź jedno z naszych biur w Gdańsku lub Warszawie. Nie mniej jednak najlepiej będzie, jeśli od razu zarejestrujesz się online w naszej bazie tutaj: http://www.jobhouse.pl/zarejestruj-sie-online,61,pl.html. Możesz też odpowiedzieć na jedną z ofert pracy, którą znajdziesz w ogłoszeniach.

 

 

KROK 2 - Daj się poznać

Wypełniając formularz rejestracyjny lub odpowiadając na ofertę pracy, pamiętaj o dobrze przygotowanym CV. Tworzysz swoje pierwsze CV i nie wiesz, jak powinno wyglądać? Odpowiedź znajdziesz tutaj: Jak powinno wyglądać CV młodego człowieka? http://www.jobhouse.pl/jak-powinno-wygladac-cv-mlodego-czlowieka,93,pl.html

 

Twoje CV jest nieskuteczne i zastanawiasz się co w nim zmienić? Sprawdź: CV – jakie elementy należy wziąć pod uwagę przy wprowadzaniu zmian. http://www.jobhouse.pl/cv-jakie-elementy-nalezy-wziac-pod-uwage-przy-wprowadzaniu-zmian,72,pl.html

 

Wysyłasz swoje CV do nas tylko raz, a możesz liczyć na wiele ofert. Nie musisz przeglądać ogłoszeń i aplikować do każdego pojedynczego osobno. Rekruter postara się znaleźć oferty, które najlepiej odpowiadają Twojemu wykształceniu i doświadczeniu.

 

Skontaktujemy się z Tobą, aby lepiej Cię poznać i dowiedzieć się niezbędnych informacji na temat tego, jakim czasem dysponujesz, zapytamy o preferowane miejsce pracy, dotychczasowe doświadczenie i preferencje, które mają wpływ na dobór ofert dla Ciebie. Pamiętaj o tym, żeby powiedzieć o wszystkich ważnych informacjach. Jesteś studentem dziennym, ale mimo to znajdziesz w dni powszednie czas na dodatkową pracę? Koniecznie o tym poinformuj. Masz np. przeciwskazanie lekarskie do wykonywania konkretnej pracy? Również daj znać. Jesteśmy po to, by znaleźć pracę, która będzie najbardziej odpowiednia dla Ciebie.

 

KROK 3 - Mamy to!

W ciągu kilku lub kilkunastu dni (wszystko zależy od tego, jak szybko pojawią się pasujące do Ciebie oferty pracy), rekruter ponownie się z Tobą skontaktuje. Przedstawi wybrane oferty, które zostały wyszukane z myślą o Tobie.

 

Ty decydujesz, która oferta jest dla Ciebie najlepsza i którą w ostateczności przyjmiesz. Nie jesteś w żaden sposób zobligowany do przyjęcia oferty, jeśli nie będzie odpowiadała Twoim oczekiwaniom. Jeśli coś będzie dla Ciebie niejasne, przed podpisaniem umowy porozmawiaj o tym z rekruterem, który wszystko wyjaśni.

 

Kiedy już zdecydujesz się przyjąć ofertę, nie pozostaje nam nic innego jak podpisać umowę, pogratulować i życzyć powodzenia w nowej pracy.

Wstecz
Umów się na bezpłatną konsultację dla biznesu

Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

Skontaktuj się z nami
Umów_się_na_bezpłatną_konsultację_dla_biznesu
Aktualności
X