Znajdź wspólny język z programistą – szkolenie IT dla HR
Spis treści

  Znajdź wspólny język z programistą – szkolenie IT dla HR

  W Jobhouse stale stawiamy na rozwój, dlatego też postanowiliśmy zgłębić naszą wiedzę z obszaru IT, aby jeszcze efektywniej rekrutować i lepiej rozumieć potrzeby np. programistów. Uczestniczyliśmy w kursie zorganizowanym przez Coders Lab – Szkoła IT: Znajdź wspólny język z programistą - szkolenie z podstaw technologii dla Rekruterów i pracowników HR.

   

  Szkolenie trwało cztery dni i odbywało się online – na żywo, w formule Wirtualnej Klasy. Kurs składał się z dwóch części: ogólnej, stanowiącej wprowadzenie do świata software development oraz warsztatowej, gdzie były analizowane stanowiska z branży IT. Śmiało można powiedzieć, że Coders Lab stworzyło dedykowane szkolenie dla specjalistów z działów HR i rekruterów, którzy w codziennej pracy mają kontakt z pracownikami lub kandydatami z branży IT.

   

   

  Czego nauczyliśmy się podczas kursu? Czy polecamy szkolić się w Coders Lab? Przeczytajcie opinię Agnieszki, która uczestniczyła w szkoleniu!

    

  Agnieszka Kaniewska, Specjalista ds. Rekrutacji i Sprzedaży

  - Szkolenie idealne dla osób, które stawiają swoje pierwsze, rekrutacyjne kroki w obszarze IT. Wszystkie informacje dot. aspektów technicznych przekazane w przystępny sposób. Udało się „odczarować” niektóre pojęcia, które na pierwszy rzut oka wyglądają bardzo skomplikowanie, w rzeczywistości jednak, po wyjaśnieniu, wszystko staje się jasne. Dużo praktycznych porad od prowadzącego, na co zwracać szczególną uwagę. Dzięki temu, że on sam wywodzi się ze środowiska IT można było skonfrontować pewne kwestie rekrutacyjne i przekonać się jak wygląda to od drugiej strony. Bardzo podobało mi się, że zostały pokazane różnorodne narzędzia oraz strony warte odwiedzenia przy rekrutacji specjalistów IT. Bardzo dobrze przygotowane materiały, do których łatwo można wrócić. Część warsztatowa pozwoliła na praktyczne wykorzystanie nowej wiedzy i wymianę dobrych praktyk. Duża dawka inspiracji do rozwoju po szkoleniu.

   

  Wstecz
  Umów się na bezpłatną konsultację dla biznesu

  Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

  Skontaktuj się z nami
  Umów_się_na_bezpłatną_konsultację_dla_biznesu
  Aktualności
  X