Zakończyliśmy projekt Misja Praca!
Spis treści

  Zakończyliśmy projekt Misja Praca!

  Za nami projekt Misja Praca, który prowadziliśmy we współpracy z Polskim Forum HR. Zakończyliśmy cykl spotkań skupionych wokół tematyki rynku pracy, w którym uczestniczyła młodzież stojąca u progu rozpoczęcia samodzielnego życia. Warsztaty obejmowały pracę nad CV, przygotowanie do rozmowy rekrutacynej, sporządzenie wachlarza naturalnych kompetencji oraz zbudowanie wiary w siebie. Projekt prowadziła Kamila Czarnomska, nasz Doradca Kariery.

   

  Uczestnicy, którzy najlepiej wypadli na rozmowach rekrutacyjnych otrzymali zaproszenia na płatne wakacyjne staże od Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, gdzie będą pogłębiać swoją wiedzę oraz szlifować kompetencje zawodowe. Jesteśmy dumni, przede wszystkim z młodzieży, która fantastycznie wykorzystała ten czas i bardzo dobrze wypadła na rozmowach rekrutacyjnych.

  Wstecz
  Umów się na bezpłatną konsultację dla biznesu

  Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

  Skontaktuj się z nami
  Umów_się_na_bezpłatną_konsultację_dla_biznesu
  Aktualności
  X