Urodziny Jobhouse za nami!
Spis treści

  Urodziny Jobhouse za nami!

  W piątek 20 maja na dwunastym piętrze na dachu Olivia Tower w Gdańsku zjawiło się liczne grono znakomitych gości by razem z nami świętować 5-te urodziny.

   

  Uroczystość rozpoczęła się od życzeń, które w imieniu Prezydenta Miasta Gdańska złożyła Pani Bożena Żmijewska oraz przedstawiciel Powiatowego Urzędu Pracy. Następnie głos zabrała Pani Natalia Bogdan Prezes firmy Jobhouse, która podsumowała miniony czas, podziękowała klientom, kontrahentom, a przede wszystkim pracownikom, bez których jak sama podkreślała sukces firmy nie byłby możliwy.

   

  Niewątpliwą atrakcją spotkania był wykład motywacyjny Mateusza Grzesiaka, światowej sławy psychologa i trenera personalnego, który opowiedział o tym jak motywować siebie i innych.

   

  Podczas uroczystości nie mogło także zabraknąć ogromnego tortu urodzinowego, biznesowych rozmów w kuluarach przy lampce dobrego wina oraz konkursu wizytówkowego, w którym zgromadzeni goście wygrali wartościowe nagrody. 

  Data ostatnie modyfikacji 12.04.2022
  Wstecz
  Umów się na bezpłatną konsultację dla biznesu

  Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

  Skontaktuj się z nami
  Umów_się_na_bezpłatną_konsultację_dla_biznesu
  Aktualności
  X