Umowa partnerska z Wyższą Szkołą Bankową podpisana!
Spis treści

  Umowa partnerska z Wyższą Szkołą Bankową podpisana!

  Miło nam poinformować, że 9 listopada br. podpisaliśmy umowę partnerską z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku. Strony reprezentowane były przez Panią Małgorzatę Bednarek - Wicekanclerz Uczelni oraz Panią Natalię Bogdan - Prezesa Zarządu firmy Jobhouse. Głównym celem zawartego porozumienia jest wprowadzenie studiów z gwarantowanym zatrudnieniem, skierowanych przede wszystkim do studentów przyjeżdżających z Ukrainy. Gwarancja zatrudnienia polega na tym, iż studenci Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku podejmujący studia na dowolnym kierunku oferowanym przez Uczelnię zostaną objęci opieką naszej firmy, która gwarantuje im zatrudnienie od początku studiów u wyznaczonego pracodawcy.

   

  Ponadto staliśmy się partnerem strategicznym WSB w Gdańsku w zakresie wspierania rozwoju kompetencji zawodowych studentów. Wzajemna współpraca przebiegać będzie również na innych płaszczyznach. Podejmowane będą wspólne inicjatywy w obszarze pośrednictwa pracy, szkoleń, warsztatów zamawianych dla studentów, staży oraz praktyk zawodowych. Nasi trenerzy oraz doradcy zawodowi będą współpracowali z Uczelnią w ramach realizacji wybranych przedmiotów z obszaru dobrego przygotowania studentów do potrzeb rynku pracy.

   

  Zostaliśmy również zaproszeni do Rady Przedsiębiorczości pełniącej funkcję doradczą i ekspercką w zakresie dostosowywania programów i praktyczności kształcenia na wszystkich kierunkach studiów do bieżących wymogów rynku pracy.

  Data ostatnie modyfikacji 10.11.2016
  Wstecz
  Umów się na bezpłatną konsultację dla biznesu

  Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

  Skontaktuj się z nami
  Umów_się_na_bezpłatną_konsultację_dla_biznesu
  Aktualności
  X