SOS – podaruj szczęśliwą sukienkę
Spis treści

  SOS – podaruj szczęśliwą sukienkę

  Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z Fundacją Dress for Success, która jest największą na świecie organizacją non-profit pomagającą kobietom w uzyskaniu niezależności ekonomicznej na rynku pracy. Misja działalności fundacji polega na przygotowaniu kobiet do rozmowy kwalifikacyjnej i funkcjonowania w nowej pracy, poprzez bezpłatne wyposażenie kobiet w ubrania biznesowe, odpowiednią fryzurę i kosmetyki, warsztaty z komunikacji interpersonalnej, autoprezentacji, skutecznych metod poszukiwania pracy.

   

  Współpracę rozpoczynamy od włączenia się w akcję „SOS podaruj szczęśliwą sukienkę”, polegającej na ofiarowaniu jednego ze strojów innej, potrzebującej kobiecie. Ma to być strój odpowiedni na rozmowę kwalifikacyjną lub do pracy, który jest w bardzo dobrym stanie, na wieszaku, czysty jak nowy. Zachęcamy Państwa do pomocy i udziału w naszej akcji, w tym najpiękniejszym w roku okresie świąt Bożego Narodzenia. 
  Jeśli ktoś z Państwa ma w domu sukienkę albo żakiet, ale nie chce już jej nosić wystarczy przynieść lub przesłać je do nas. Trafią one do kobiet, które szukają pracy, a nie mają odpowiednich ubrań na rozmowę z pracodawcą.

   

  Szczegóły akcji:

  Ubrania zbierać będziemy do końca roku. Wystarczy rozesłać wiadomość o akcji do znajomych, pracowników Państwa firmy. Zebrane ubrania można dostarczyć do naszej siedziby mieszczącej się w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 31 lub w Warszawie ul. Czerniakowska 141. Ubrania można również wysłać za pośrednictwem kuriera, poniżej podajemy adresy naszych biur. Zbieramy stroje damskie odpowiednie na rozmowę o pracę: bluzki, garsonki, żakiety, spodnie, spódnice, apaszki, dodatki, nowe obuwie, we wszystkich dostępnych rozmiarach. 

   

  W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt z naszym działem marketingu Panią Dagmarą Kleczewską:

  tel. 694 759 215

  e-mail: dagmara.kleczewska@jobhouse.pl

  Data ostatnie modyfikacji 24.08.2016
  Wstecz
  Umów się na bezpłatną konsultację dla biznesu

  Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

  Skontaktuj się z nami
  Umów_się_na_bezpłatną_konsultację_dla_biznesu
  Aktualności
  X