Rekrutujemy do NATO!
Spis treści

  Rekrutujemy do NATO!

  Chcesz pracować w tej prestiżowej organizacji? Z nami to możliwe! Właśnie uruchomiliśmy kilkadziesiąt rekrutacji na stanowiska z różnych branż. Jeśli posiadasz certyfikat NATO Secret i znasz jęz. angielski – APLIKUJ!

   

  O szczegółach rekrutacji opowiada Dominika Opozda, która prowadzi tę rekrutację.

   

   

  Kogo szukamy?

  Mamy otwartych kilkadziesiąt rekrutacji - od IT, przez HR, po Administrację. Stanowiska są różnorodne, więc jest w czym wybierać. Szukamy zarówno osób z dużym doświadczeniem i wiedzą techniczną, jak i osób na stanowiska asystenckie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli posiadasz certyfikat NATO Secret, podeślij do mnie swoje CV: dodominika.opozda@jobhouse.pl, a ja dobiorą dla Ciebie najlepszą ofertę!

   

  Jakie są wymagania?

  Na każdym stanowisku jest inny zakres obowiązków i wymagane umiejętności, jednak warunkiem koniecznym w każdym z nich jest certyfikat NATO Secret i znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę w międzynarodowym środowisku. Oczywiście praca jest zagranicą (chociaż mieliśmy także kilka ofert z Bydgoszczy), więc musisz być gotowy do przeprowadzki na przynajmniej kilka miesięcy.

   

  Jak przebiega proces rekrutacji?

  Jak tylko otrzymam od Ciebie CV, zadzwonię, żeby dopytać o kilka szczegółów i przedstawić stanowiska, które możemy Ci zaproponować. Po rozmowie podeślę Ci do podpisania krótkie oświadczenie, które wraz z Twoim profilem prześlę do Klienta. NATO nie każe Ci długo czekać - maksymalnie 5 dni od zamknięcia rekrutacji dostaniesz od nas feedback.

   

  Gdzie będę pracować? 

  Obecnie rekrutujemy do Belgi, Anglii, Holandii oraz Polski.

   

  Jak długo trwa kontrakt?

  Długość kontraktu jest uzależniona od stanowiska oraz miejsca pracy i trwa od miesiąca do nawet kilku lat.

   

  Kto pokrywa koszty zakwaterowania?

  Koszty zakwaterowania oraz przejazdu do miejsca pracy są po stronie pracownika. Zwykle w pierwszych tygodniach pobytu pracownicy korzystać z ofert z Airbnb i w międzyczasie szukają pokoju lub mieszkania do wynajęcia na dłużej

   

   

  Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do Dominiki! dominika.opozda@jobhouse.pl / tel. +48 664 769 838

  Data ostatnie modyfikacji 21.11.2018
  Wstecz
  Umów się na bezpłatną konsultację dla biznesu

  Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

  Skontaktuj się z nami
  Umów_się_na_bezpłatną_konsultację_dla_biznesu
  Aktualności
  X