Praca podczas największych festiwali i imprez sportowych
Spis treści

  Praca podczas największych festiwali i imprez sportowych

  Lato - czas słońca, wakacji, urlopów i… festiwali, imprez sportowych, koncertów.

   

  Licealiści i studenci mają w tym czasie wolne i z chęcią wzięliby udział w każdej z takich dużych imprez, tymczasem bilety są drogie, a kieszenie puste. My znaleźliśmy na to rozwiązanie. Możliwość połączenia przyjemnego z pożytecznym – pracę przy wydarzeniach w całej Polsce.

   

  O kulisach pracy podczas największych festiwali i nie tylko, opowiada Olga Fedro, która na co dzień zajmuje się m.in. rekrutacją osób na wydarzenia.

   

  Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Męskie Granie, Kraków Live Festival, OFF Festival, koncert The Rolling Stones czy Eda Sheerana, na który bilety wyprzedały się w godzinę – to niektóre wydarzenia, które obsługujemy. To właśnie nasi pracownicy skanują tam bilety i zakładają opaski uczestnikom. A w przerwach i po zakończonej pracy mogą dołączyć do tłumu bawiących się uczestników, obejrzeć koncerty topowych artystów, poczuć świetną festiwalową atmosferę razem ze znajomymi.

      

  Kim są osoby, które dla nas pracują?

   

  Często uczniowie i studenci, czasem pary lub przyjaciele, przyjaciółki, rodzeństwo. Niejednokrotnie podczas tego typu pracy nawiązują się nowe przyjaźnie. Kilka razy dzwoniąc z nową propozycją pracy słyszałam w słuchawce: Ja jestem chętna, a czy znajdzie się jeszcze miejsce dla Anny Kowalskiej, poznałam ją przy ostatnim zleceniu i chciałybyśmy znów razem pracować?

   

  W większych miastach mamy swoje bazy pracowników – osoby, które pracowały przy wcześniejszych wydarzeniach. Kiedy otrzymujemy nowe zamówienie, w pierwszej kolejności to właśnie z nimi się kontaktujemy – mamy taką zasadę w firmie, że pierwszeństwo mają osoby, które już z nami pracowały. Chcemy doceniać ludzi, którzy już z nami współpracują. Mam nawet stałą „ekipę”, która jeździ do pracy przy imprezach w całej Polsce. Zbierają się wtedy w kilka samochodów, a jeśli jest to wydarzenie kilkudniowe, to rezerwują hostel.

   

  Praca przy skanowaniu biletów może być dobrym pomysłem na pierwszą pracę. Kilkukrotnie mieliśmy sytuację, że do biura przychodził rodzic ze swoim niepełnoletnim dzieckiem uważając, że okres wakacji to najlepszy moment, aby zaoszczędzić pierwsze pieniądze - i wstać od komputera. Możemy zatrudniać osoby w wieku 16-18 lat. Potrzebna jest pisemna zgoda na pracę podpisana przez opiekuna prawnego. Osoba niepełnoletnia musi też pamiętać, że według prawa, może pracować maksymalnie do godz. 22.00.

   

  W okresie wakacyjnym takich wydarzeń jest najwięcej, ale zamówienia mamy tak naprawdę przez cały rok. Najwięcej jest w Trójmieście, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi i Katowicach, zdarza się także, że szukamy osób w innych miejscowościach. Ostatniej jesieni i zimy rekrutowaliśmy na takie wydarzenia jak np. KSW, siatkówka kobiet i mężczyzn, Disney On Ice, Cirque Du Soleil, balet, koncerty Davida Guetty, Emeli Sande, Jamesa Blunta i wiele innych.

   

  Chciałbyś pracować w miłej atmosferze, z ludźmi o podobnych upodobaniach muzycznych/sportowych? Możliwe, że będziemy szukać osób w Twoim mieście lub w okolicach. Śledź na bieżąco nasze ogłoszenia i bądźmy w kontakcie!

  Wstecz
  Umów się na bezpłatną konsultację dla biznesu

  Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

  Skontaktuj się z nami
  Umów_się_na_bezpłatną_konsultację_dla_biznesu
  Aktualności
  X