PRACA NA OPENERZE
Spis treści

  PRACA NA OPENERZE

  PRACA W FESTIWALOWYM RYTMIE - STARTUJE REKRUTACJA NA OPEN’ERA 2018

   

  Możliwość obejrzenia niektórych koncertów topowych artystów, świetna festiwalowa atmosfera i praca ze znajomymi – to tylko niektóre korzyści z pracy podczas tegorocznej edycji Open’er Festival. Właśnie ruszyła rekrutacja na jedną z najbardziej rozchwytywanych ofert pracy wakacyjnej. Co roku wzbudza ona ogromne zainteresowanie wśród tysięcy młodych ludzi, którzy chcą połączyć pracę z dobrą zabawą na festiwalu.

   

  Open’er Festival - święto fanów muzyki z całej Europy rozpoczyna się już 4 lipca. Depeche Mode, Bruno Mars, Arctic Monkeys czy Gorillaz to tylko niektórzy artyści światowego formatu, którzy będą gwiazdami tegorocznej edycji festiwalu. Setki tysięcy osób przyjedzie do Gdyni, by zobaczyć topowych muzyków z Polski i zagranicy oraz delektować się koncertowym brzmieniem na najwyższym poziomie. Są również tacy, dla których festiwal to nie tylko rozrywka, ale też… pomysł na wakacyjną pracę!

   

  - Praca podczas Opener Festival to jedna z naszych najpopularniejszych ofert w sezonie letnim. Szukamy osób, które wymieniają bilety na opaski. W rekrutacji mogą wziąć udział osoby pełnoletnie. Wynagrodzenie  wynosi 13,70 zł brutto na godzinę. Płacimy także za udział w szkoleniu, które odbywa się dzień przed rozpoczęciem festiwalu. Podczas szkolenia opowiadamy o zasadach panujących na terenie eventu i pokazujemy, jak prawidłowo zakładać opaski. Wbrew pozorom, nie jest to wcale takie łatwe. - wyjaśnia Ewelina Mazurek, koordynator pracowników na Openerze.

   

  Z każdą wybraną osobą podpisana zostaje umowa, która dokładnie określa godziny i czas pracy.

   

  - W zależności od ilości przepracowanych godzin na festiwalu można zarobić od 200 do 900 złotych. Dodatkową korzyścią jest oczywiście możliwość bezpłatnego udziału w festiwalu. Wiele osób zgłasza się do nas ze znajomymi, dzięki czemu jest im potem raźniej w pracy, a po niej mogą wspólnie posłuchać koncertów. – dodaje Ewelina Mazurek z Jobhouse.

   

  Przygotowaliśmy także najczęściej pojawiające się pytania i poprosiliśmy Ewelinę Mazurek o udzielenie odpowiedzi.

   

  1. Jak dostać pracę na Openerze?

  Należy wysłać swoje CV na adres gdansk@jobhouse.pl  z dopiskiem Open’er lub przyjść osobiście do naszego biura przy alei Grunwaldzkiej 31.

   

  2. Na jakie stanowiska szukacie?

  Szukamy osób, które wymieniają bilety na opaski.

   

  3. Ile jest miejsc?

  Potrzebujemy kilkuset osób.

   

  4. Jakie są wymagania?

  Szukamy osób pełnoletnich i dyspozycyjnych w dniach trwania festiwalu, czyli 04.-07.07.2018r. Przyda się także siła do zaciskania opasek.

   

  5. Czy trzeba być pełnoletnim?

  Tak, ze względu na prace także w godzinach nocnych

   

  6. Czy przed praca jest jakieś szkolenie?

  Tak, każdy pracownik przechodzi obowiązkowe szkolenie – zapoznaje się z miejscem pracy, głównymi zasadami obowiązującymi na terenie festiwalu oraz uczy się jak poprawnie zakładać opaski ( a to nie jest takie prosteJ) Szkolenie odbywa się przed rozpoczęciem festiwalu, trwa około godziny, a za uczestnictwo w szkoleniu wypłacamy wynagrodzenie jak za 2 godziny pracy.

   

  7. Czy można pracować z kolegą?

  Tak, oczywiście, jeżeli spełnia główne wymagania. W takich przypadkach warto żeby osoby zgłosiły się razem i zakomunikowały, ze chcą wspólnie pracować.

   

  8. Czy trzeba pracować we wszystkie dni?

  Nie trzeba. Są miejsca, w których potrzebujemy osób do pracy np. przez 1 lub 2 dni.

   

  9. Jakie są dni i godziny pracy?

  Praca rozpoczyna się na dzień przed otwarciem festiwalu. Godziny pracy różnią się w zależności od lokalizacji – zazwyczaj są to godziny np. 8:00-20:00, 13:00-01:00 czy 17:00-08:00.

   

  10. Jakie jest wynagrodzenie?

  Wynagrodzenie ustalone jest godzinowo i wynosi 13.70 zł brutto. Dla osób uczących się jest to około 11,70 zł netto („na rękę”) za godzinę.

   

  11. Czy trzeba podpisać umowę?

  Tak, oczywiście. Z każdym pracownikiem jest podpisywana umowa zlecenie.

   

  12. Kiedy się dostaje wynagrodzenie?

  Wynagrodzenie wypłacone będzie do 21 sierpnia na konto wskazane w umowie.

   

  13. Co jeśli nie mam konta?

  Można podać numer konta bliskiej osoby.

   

  14. Czy przy okazji pracy można też posłuchać koncertów?

  Można posłuchać koncertów po zakończeniu pracy.

   

  15. Jak się ubrać do pracy na Openerze?

  Nie ma wytycznych odnośnie ubioru. Najważniejsze jest, żeby czuć się wygodnie spędzając dzień na polu koncertowym. Dodatkowo warto zadbać o jakieś ciepłe rzeczy w razie zimna lub deszczu.

   

  W razie dodatkowych pytań, śmiało dzwońcie: 58 58 58 072, piszcie: gdansk@jobhouse.pl lub szukajcie informacji na naszym Facebooku: www.facebook.com/jobhouse.

   

  Sprawdźcie galerię zdjęć z naszymi pracownikami z zeszłego roku podczas Opener Festival 2017.

  Data ostatnie modyfikacji 07.09.2019
  Wstecz
  Umów się na bezpłatną konsultację dla biznesu

  Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

  Skontaktuj się z nami
  Umów_się_na_bezpłatną_konsultację_dla_biznesu
  Aktualności
  X