Piątki z Doradcą Kariery
Spis treści

  Piątki z Doradcą Kariery

  Zapraszamy na bezpłatne spotkania z Doradcą Kariery i Trenerem Rynku Pracy.

   

  Od 16 września 2016 roku zapraszamy na bezpłatne konsultacje z Doradcą Kariery i Trenerem Rynku Pracy. Spotkania odbywać się będą systematycznie w każdy piątek w godzinach 9:00 - 11:00. Dla każdej osoby zarezerwowana jest 30 minutowa indywidualna rozmowa, podczas której zostanie przeprowadzona analiza CV, profilu na Linkedin oraz wstępna analiza predyspozycji zawodowych. Doradca służyć będzie radami w zakresie budowania wizerunku w sieci, podpowie jak ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną czy jak się podczas niej zachować. Wskaże również miejsca, w których powinno się aktywnie szukać pracy.

   

  Kilka miesięcy temu wprowadziliśmy w naszej firmie nową usługę jaką jest doradztwo zawodowe – mówi Natalia Bogdan, Prezes Zarządu Jobhouse. Obserwujemy rosnące zainteresowanie tego typu usługami na rynku, dlatego też zdecydowaliśmy się na poszerzenie naszej oferty. Dodatkowo, chcemy dać możliwość skorzystania ze spotkania z doświadczonym Doradcą Kariery i Trenerem Rynku Pracy bezpłatnie, np. uczniom i studentom, stąd pomysł na bezpłatne konsultacje – dodaje.

   

  Jak wziąć udział w takim spotkaniu?

   

  Wystarczy wysłać e-mail do Doradcy na adres: kamila.czarnomska@jobhouse.pl i zgłosić chęć udziału w spotkaniu. Doradca zaproponuje dogodny termin i godzinę konsultacji. Spotkania odbywają się w siedzibie firmy Jobhouse przy al. Grunwaldzkiej 31.

   

  Wstecz
  Umów się na bezpłatną konsultację dla biznesu

  Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

  Skontaktuj się z nami
  Umów_się_na_bezpłatną_konsultację_dla_biznesu
  Aktualności
  X