Nasze warsztaty podczas Eddu Camp – największej edukacyjnej imprezie w Polsce!
Spis treści

  Nasze warsztaty podczas Eddu Camp – największej edukacyjnej imprezie w Polsce!

  Za nami Eddu Camp, największa impreza edukacyjna w Polsce prowadzona przez Mateusza Grzesiaka, która w dniach 20-22 sierpnia odbywała się w Gdańsku. Eddu Camp to trzy dni nauki najskuteczniejszych narzędzi psychologicznych. Podczas wydarzenia poruszane były tematy relacji, samorealizacji, zarządzania, sprzedaży oraz marketingu. My byliśmy nie tylko partnerem tej imprezy, ale także mieliśmy na niej swoje przysłowiowe pięć minut.
  Natalia Bogdan, prezes Jobhouse oraz Kamila Czarnomska, nasz Doradca Kariery & Trener Rynku Pracy poprowadziły warsztaty pt. Jak stworzyć odpowiedni wizerunek na rynku pracy.

   

  Mówiły m.in. o dress code - jak ubierać się do pracy i na rozmowę kwalifikacyjną, relacjach - jak dzięki networkingowi wzmacniać swoją pozycję w obecnej pracy i na rynku, jakie zachowania są pożądane przez pracodawców, social media - o wizerunku online na Facebooku, Linkedin, Goldenline oraz CV, dając wskazówki dla poszukujących zatrudnienia, jak i osób, które chcą się rozwijać w swojej obecnej pracy. Nie zabrakło także mnóstwa ciekawych case study!

  Data ostatnie modyfikacji 26.08.2016
  Wstecz
  Umów się na bezpłatną konsultację dla biznesu

  Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

  Skontaktuj się z nami
  Umów_się_na_bezpłatną_konsultację_dla_biznesu
  Aktualności
  X