Nagroda Perły HR dla naszego pracownika!
Spis treści

  Nagroda Perły HR dla naszego pracownika!

  27 października 2016 w Warszawie odbyła się gala Wieczór Rekrutera. Kulminacyjnym punktem wieczoru było wręczenie Pereł HR – wyróżnień dla najlepszych rekruterów w branży. Nasz Starszy Specjalista ds. Rekrutacji, Agnieszka Borowa otrzymała statuetkę w kategorii Konsultant Roku – Rekrutacja Tymczasowa.

   

  Perły HR to pierwszy w Polsce konkurs skierowany do specjalistów i firm zajmujących się dostarczaniem szeroko rozumianych usług HR. Ideą Konkursu jest integracja środowiska rekrutacyjnego i stworzenie szansy promocji jego potencjału. Jury poszukuje wartościowych osób, dbających na co dzień o dobry wizerunek i rozwój branży.

   

  Serdecznie gratulujemy Agnieszce i zachęcamy to sprawdzenia co mówi ona na temat swojej pracy na co dzień oraz co powiedziała zaraz po odebraniu statuetki.

   

  - Praca rekrutera jest bardzo ważna i odpowiedzialna z wielu powodów. Pierwszy i chyba najważniejszy to taki, że jest to praca z ludźmi i dla ludzi. Moim celem jest łączenie Pracodawców z Pracownikami – pomoc klientom w znalezieniu odpowiednich osób do pracy, a kandydatom – wymarzonego miejsca zatrudnienia.

  Rola rekrutera nabiera szczególnego znaczenia gdy uświadomimy sobie, jak wielkie znaczenie w życiu człowieka ma praca - jest ona bowiem nie tylko źródłem zarobkowania, ale daje poczucie spełnienia, możliwość samorealizacji, a wreszcie może być szansą na sukces i lepsze życie. To ja – z racji wykonywanego zawodu – mam wpływ na życie ludzi, z którymi się spotykam na co dzień  - mogę im zaoferować bardziej atrakcyjną pracę niż mają aktualnie albo pomóc osobie niezatrudnionej, ograniczając w ten sposób skutki bezrobocia (indywidualne, psychospołeczne, ekonomiczne, polityczne) – mówi Agnieszka Borowa

   

  - Nie spodziewałam się tego wyróżnienia, zwłaszcza że miałam tak dużą konkurencję. Ogromnie się cieszę, że moje osiągnięcia zawodowe zostały zauważone i docenione przez specjalistów z branży. Tak naprawdę to, że mogłam się znaleźć dziś wśród Państwa zawdzięczam firmie w której na co dzień pracuję, czyli Agencji Pracy Jobhouse. Bez wsparcia i warunków, jakie tworzy Jobhouse nie byłoby to możliwe. Raz jeszcze dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu – dodała po otrzymaniu nagrody.

   

   

  Data ostatnie modyfikacji 03.11.2016
  Wstecz
  Umów się na bezpłatną konsultację dla biznesu

  Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

  Skontaktuj się z nami
  Umów_się_na_bezpłatną_konsultację_dla_biznesu
  Aktualności
  X