Komunikat / заява
Spis treści

  Komunikat / заява

  Otrzymaliśmy niepokojące informacje, iż osoba, która nie jest zatrudniona w naszej firmie, podszywa się pod Jobhouse, oferując wyjazd do pracy zagranicą i pobiera opłaty za pośrednictwo. Co więcej, podaje kontakt bezpośrednio do naszej firmy.

  Pragniemy poinformować, że Jobhouse nie jest odpowiedzialny za tego typu oferty. Nigdy nie pobieramy żadnych opłat od osób poszukujących pracy, a wszystkie oferty zatrudnienia, w których pośredniczymy, widoczne są na naszej stronie www.jobhouse.pl.

  Informujemy, że złożyliśmy zawiadomienie do właściwych organów o możliwości popełnienia przestępstwa w wyżej opisanej sprawie.

  Prosimy o czujność, jeśli spotkają się Państwo z podobną ofertą, prosimy o poinformowanie nas o tym.

   

  Ми отримали тривожну інформацію про те, що особа, яка не працює в нашій компанії, видає себе за роботу, пропонує поїздку на роботу за кордон та стягує плату за агентські послуги. Більше того, він контактує безпосередньо з нашою компанією.
  
  Зверніть увагу, що Jobhouse не несе відповідальності за такий тип пропозицій. Ми ніколи не стягуємо жодних зборів з тих, хто шукає роботу, і всі пропозиції, які ми опосередковуємо, видно на нашому веб-сайті www.jobhouse.pl.
  
  Зверніть увагу, що ми подали повідомлення компетентним органам про можливість вчинення злочину у вищеописаній справі.
  
  Будьте пильні, якщо ви натрапите на подібну пропозицію, повідомте нас.
   
  Data ostatnie modyfikacji 27.01.2023
  Wstecz
  Umów się na bezpłatną konsultację dla biznesu

  Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

  Skontaktuj się z nami
  Umów_się_na_bezpłatną_konsultację_dla_biznesu
  Aktualności
  X