Kolejne wyróżnienie w naszych rękach!
Spis treści

  Kolejne wyróżnienie w naszych rękach!

  Podczas tegorocznej gali Pracodawców Pomorza zostaliśmy wyróżnieni w kategorii Przedsiębiorca Odpowiedzialny i Wrażliwy Społecznie 2019! To szczególna nagroda, bo hołduje idei solidarnego społecznie biznesu, odpowiedzialności, zaufania i uczciwości, zarówno w relacjach z pracownikami, jak i Klientami.

   

  - Dziękuję za to wyróżnienie w imieniu całego #JobhouseTeam, który realizuje naszą misję pomagania na coraz większą skalę. Mam nadzieję, że ta nagroda zainspiruje także innych przedsiębiorców do bycia odpowiedzialnymi i wrażliwymi społecznie. Bo otwarte serce i rezultaty biznesowe mogą iść w parze – mówi Natalia Bogdan, prezes naszej firmy.

   

  Tegoroczna Gala Evening Pracodawców Pomorza odbyła się 14 lutego w gdańskim Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Amber Expo w obecności największych osobistości biznesu, nauki, kultury, polityki i mediów.

   

  Galę prowadzoną przez Piotra Świąca i Tomasza Podsiadłego uświetnił występ teatralny gościa specjalnego Andrzeja Seweryna, złożony z fragmentów sztuk autorstwa Williama Szekspira. Narratorem tego segmentu był Prof. Jerzy Limon, twórca Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego. Oprawę muzyczną wydarzenia zrealizował Sergiej Kriuczkow i Riverboat Ramblers Swing Orchestra. Wyjątkowym upominkiem dla uczestników była książka autorstwa Łukasza Klinke pt. „Andrzej Seweryn. Ja prowadzę!”

  Data ostatnie modyfikacji 19.02.2020
  Wstecz
  Umów się na bezpłatną konsultację dla biznesu

  Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

  Skontaktuj się z nami
  Umów_się_na_bezpłatną_konsultację_dla_biznesu
  Aktualności
  X