Kolejne wyróżnienie w naszych rękach!

Kolejne wyróżnienie w naszych rękach!

Podczas tegorocznej gali Pracodawców Pomorza zostaliśmy wyróżnieni w kategorii Przedsiębiorca Odpowiedzialny i Wrażliwy Społecznie 2019! To szczególna nagroda, bo hołduje idei solidarnego społecznie biznesu, odpowiedzialności, zaufania i uczciwości, zarówno w relacjach z pracownikami, jak i Klientami.

 

- Dziękuję za to wyróżnienie w imieniu całego #JobhouseTeam, który realizuje naszą misję pomagania na coraz większą skalę. Mam nadzieję, że ta nagroda zainspiruje także innych przedsiębiorców do bycia odpowiedzialnymi i wrażliwymi społecznie. Bo otwarte serce i rezultaty biznesowe mogą iść w parze – mówi Natalia Bogdan, prezes naszej firmy.

 

Tegoroczna Gala Evening Pracodawców Pomorza odbyła się 14 lutego w gdańskim Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Amber Expo w obecności największych osobistości biznesu, nauki, kultury, polityki i mediów.

 

Galę prowadzoną przez Piotra Świąca i Tomasza Podsiadłego uświetnił występ teatralny gościa specjalnego Andrzeja Seweryna, złożony z fragmentów sztuk autorstwa Williama Szekspira. Narratorem tego segmentu był Prof. Jerzy Limon, twórca Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego. Oprawę muzyczną wydarzenia zrealizował Sergiej Kriuczkow i Riverboat Ramblers Swing Orchestra. Wyjątkowym upominkiem dla uczestników była książka autorstwa Łukasza Klinke pt. „Andrzej Seweryn. Ja prowadzę!”

Wstecz
Umów się na bezpłatną konsultację dla biznesu

Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

Skontaktuj się z nami
Umów_się_na_bezpłatną_konsultację_dla_biznesu
Aktualności
X