Kobiety Sukcesu: Natalia Bogdan, prezes Agencji Pracy Jobhouse

Kobiety Sukcesu: Natalia Bogdan, prezes Agencji Pracy Jobhouse

Gdańszczanka, założycielka i prezes zarządu Agencji Pracy Jobhause. Jej działająca od sześciu lat  firma z siedzibą w Gdańsku i Warszawie z powodzeniem konkuruje z największymi międzynarodowymi agencjami, choć początki nie były obiecujące. Gościem audycji Kobiety Sukcesu była Natalia Bogdan, założycielka i prezes Agencji Pracy Jobhause.

 

Rozpoczynała od ABC przedsiębiorczości i nauczyła się podstawowych zagadnień związanych z otwarciem i prowadzeniem działalności gospodarczej. Na początku pracowała sama, ale okazało się, że pracy jest tyle, iż potrzebuje pomocy. Firma przerosła jej oczekiwania, bo obecnie w ciągu roku zatrudnia ok. 3 tys. pracowników tymczasowych, a rekrutuje ich do tak odległych zakątków jak Katar czy Malediwy. – Praca tymczasowa w Polsce nie jest bardzo popularna.

 

Cały czas edukuję rynek, pokazuję, że to nic strasznego, że każda firma może z niej skorzystać i przynosi korzyść obu stronom – wyjaśniała gość.

Natalia Bogdan twierdzi, że trampoliną do jej sukcesu stał się sport. – Pamiętam myśl, jaką miałam po przekroczeniu linii mety, po moim pierwszym maratonie. Pomyślałam: teraz naprawdę mogę wszystko – oceniła. 

 

Więcej w nagraniu.

http://www.polskieradio.pl/130/2359/Artykul/1848338,Kobiety-Sukcesu-Natalia-Bogdan-przez-sport-do-biznesu

 

Gospodarzem programu był Jakub Kukla.  

Polskie Radio 24/ip

 

Wstecz
Umów się na bezpłatną konsultację dla biznesu

Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

Skontaktuj się z nami
Umów_się_na_bezpłatną_konsultację_dla_biznesu
Aktualności
X