Kariera Menadżera XXI wieku
Spis treści

  Kariera Menadżera XXI wieku

  Dnia 15.05.2017r. w Olivia Business Centre odbyło się spotkanie pt. „Kariera Menadżera XXI wieku”, podczas którego doradzaliśmy topowym trójmiejskim managerom jak mogą zadbać o swój rozwój zawodowy.

  Po przywitaniu licznie zgromadzonych członków i Sympatyków przez prezes Małgorzatę Tobiszewską oraz Ewelinę Strawę – koordynatorkę projektu, zarząd SA MBA przedstawił plan działania do końca roku. 

   

  W pierwszej części spotkania prelegentkami był JOBHOUSE Agencji Zatrudnienia, z którą SA MBA podpisała umowę o współpracy: Nasz Prezes Natalia Bogdan i Kamila Czarnomska – doradca kariery, przybliżyły uczestnikom możliwości współpracy mającej na celu wsparcie kariery kadry menadżerskiej na preferencyjnych zasadach dla członków stowarzyszenia.

   

  Druga część spotkania poświęcona była możliwościom zasiadania absolwentów MBA w radach nadzorczych. Zagadnienia z tym związane przedstawił Marcin Jagłowski z Polskiego Korpusu Korporacyjnego, którego SA MBA jest partnerem merytorycznym.

   

  Wśród członków stowarzyszenia uczestniczących w spotkaniu zostały rozlosowane bezpłatne dostępy do portalu z informacjami o toczących się naborach do rad nadzorczych. Prezentację Polskiego Korpusu Korporacyjnego z informacjami dostepnego pod adresem;

  http://mba-absolwenci.pl/wp-content/uploads/2017/05/PKK_2017.pdf

   

  Natomiast osoby zainteresowane uzyskaniem dostępu do portalu Polski Korpus Korporacyjny, moga sie zarejestrowac pod linkiem;

  http://polskikorpus.pl/akces/

   

   

  Wstecz
  Umów się na bezpłatną konsultację dla biznesu

  Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

  Skontaktuj się z nami
  Umów_się_na_bezpłatną_konsultację_dla_biznesu
  Aktualności
  X