#JobhouseTeamPomaga – dołącz do akcji dla Hospicjum Pomorze Dzieciom

#JobhouseTeamPomaga – dołącz do akcji dla Hospicjum Pomorze Dzieciom

Pomaganie jest fajne! Nie dla splendoru czy blasku fleszy, tylko tak po prostu, z potrzeby serca. Codziennie mamy mnóstwo okazji, by choć na chwilę uczynić czyjeś życie lepszym, a pomagając innym, sami czujemy się potrzebni i… stajemy się szczęśliwsi.

 

Kiedyś Barbara Bush powiedziała, że posiadanie wielkiego serca nie ma nic wspólnego z wartością Twojego konta bankowego - każdy ma coś, co może dać innym. Chcesz pomagać? Dołącz do naszej akcji #AkcjaDlaDzieciaczka na rzecz Hospicjum Pomorze Dzieciom!

 

- Hospicjum Pomorze Dzieciom przyświeca niesamowita idea: „skoro nie możemy dołożyć dni do życia naszych dzieci, dołóżmy życia do ich dni”. I właśnie to chcemy zrobić – wesprzeć dzieciaki dotknięte nieuleczalną chorobą i sprawić, żeby choć na chwilę na ich buziach pojawił się uśmiech – mówi Agnieszka Peplińska, Specjalista ds. Kadr i Płac w Jobhouse, pomysłodawczyni akcji. Dodaje: Kiedy ktoś pyta mnie o sposób na szczęście, odpowiadam: pomaganie innym, bo każdy gest, każda pomoc, nawet najdrobniejsza, zmienia czyjś świat na lepszy. Z pomocą hospicjum stworzyliśmy listę najpotrzebniejszych rzeczy, które wspólnie zbieramy. Zapraszamy wszystkich Klientów, pracowników i po prostu osoby o otwartym sercu, które też chciałyby pomóc, do włączenia się do naszej akcji.

 

Nasza zbiórka trwa do 13 grudnia 2019 roku, rzeczy z listy potrzebnych produktów można przynieść lub przysłać do naszych biur: w Warszawie (ul. Czerniakowska 141) i Gdańsku (al. Grunwaldzka 31).

 

Lista potrzeb:

  • przedmioty, które później trafiają na aukcje i loterie charytatywne,
  • upominki dla dzieci i ich rodzeństwa (z okazji Mikołajek, Świąt Bożego Narodzenia, urodzin itp.),
  • artykuły pielęgnacyjne,
  • pampersy rozmiary od 1 do 6, pieluchy Seni rozmiar 1-2,
  • podkłady higieniczne,
  • mokre chusteczki,
  • proszki i płyny do prania, płyny do płukania, chemia do domu,
  • żywność np. kasze, makarony, konserwy.

 

Możesz także wesprzeć hospicjum poprzez bezpośrednią wpłatę na konto: 33 1090 1098 0000 0001 2428 2268 / Przelewy zagraniczne: BIC /SWIFT/ - WBKPPLPP IBAN PL33109010980000000124282268, zostać jednym z 12 500 Aniołów czy przekazać 1% podatku wpisując w swoim PIT: Hospicjum Pomorze Dzieciom, KRS 0000523966.

Wstecz
Umów się na bezpłatną konsultację dla biznesu

Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

Skontaktuj się z nami
Umów_się_na_bezpłatną_konsultację_dla_biznesu
Aktualności
X