Doradca Kariery & Trener Rynku Pracy na naszym pokładzie!
Spis treści

  Doradca Kariery & Trener Rynku Pracy na naszym pokładzie!

  Do naszego zespołu dołączyła Kamila Czarnomska - Doradca Kariery & Trener Rynku Pracy. Kilka lat temu szukając pracy, popełniła każdy możliwy błąd uniemożliwiający podjęcie stałego zatrudnienia.

   

  Wszystko się zmieniło, kiedy rozpoczęła współpracę z jedną z największych firm doradczych w Polsce. Dzięki niej zdefiniowała co robiła źle i poznała najlepsze rozwiązania, które wraz z poradami z zakresu HR, przekazywała swoim klientom. Zaufało jej ponad 4000 specjalistów oraz managerów średniego i wysokiego szczebla z różnych branż.

   

  Dziś jako doradca wspiera innych w budowaniu strategii poruszania się po rynku pracy, uwzględniając jego „ukryte” elementy, pomaga stworzyć skuteczne CV  oraz wykreować rozpoznawalną markę osobistą. Swoim doświadczeniem i wiedzą dzieli się podczas prowadzonych warsztatów oraz treningów kariery. Pomaga również przedsiębiorcom w zarządzaniu relacjami z klientami i wypracowaniu skutecznych programów sprzedażowych. Prywatnie i służbowo uwielbia poznawać historie innych ludzi, szukając w nich inspiracji i motywacji do dalszego działania.

  Data ostatnie modyfikacji 26.08.2016
  Wstecz
  Umów się na bezpłatną konsultację dla biznesu

  Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

  Skontaktuj się z nami
  Umów_się_na_bezpłatną_konsultację_dla_biznesu
  Aktualności
  X