Dołączyliśmy do programu wolontariatu kompetencyjnego „Misja praca”!
Spis treści

  Dołączyliśmy do programu wolontariatu kompetencyjnego „Misja praca”!

  We współpracy z Polskim Forum HR nasi pracownicy realizują program w ramach wolontariatu kompetencyjnego „Misja praca”. Dzięki niemu możemy wykorzystać swoje umiejętności i doświadczenia nabyte w trakcie pracy zawodowej do pomagania potrzebującym. 

   

  Rozpoczęliśmy właśnie zajęcia z wychowankami placówek opieki zastępczej, którzy mają różne problemy związane ze skutecznym wejściem na rynek pracy.

   

  Naszym celem jest zdobycie przez uczestników warsztatów nowych kompetencji społecznych i emocjonalnych, pozwalających zbudować pozytywny obraz samego siebie oraz  przygotowanie ich do samodzielnego podjęcia pracy. Zaczynamy od procesu poszukiwania pracy, poprzez proces rekrutacyjny, aż po adaptację w nowym miejscu pracy, a na koniec umożliwiamy naszym beneficjentom praktyki/staże w zakładach pracy z nami współpracujących.

   

  W piątek 28 października odbyły się w naszym biurze pierwsze warsztaty w ramach programu.

   

  - Młodzież, którą mam przyjemność szkolić jest bardzo otwarta na nowe działania i możliwości. Świetnie się spisują, angażują w wykonywane ćwiczenia oraz pomagają mi sprawić, że zajęcia przebiegają w super atmosferze. Jest mi bardzo miło, że mogę wziąć udział w tym projekcie i wspomóc moich podopiecznych w realizacji ich celów strategicznych – mówi Kamila Czarnomska, jedna z naszych wolontariuszek.

  Wstecz
  Umów się na bezpłatną konsultację dla biznesu

  Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

  Skontaktuj się z nami
  Umów_się_na_bezpłatną_konsultację_dla_biznesu
  Aktualności
  X