Czy firma może być eko?
Spis treści

  Czy firma może być eko?

  Czy firma też może być eko? W Jobhouse wierzymy, że tak! Na co dzień stawiamy na małe zmiany – wystawiamy e-faktury i e-umowy, oszczędzamy prąd i wodę. Promujemy też eko-podejście w naszym zespole. #EkoJobhouse

   

   

  Przeczytajcie sami, jak o środowisko dba nasz #JobhouseTeam

   

   

   

   

  Karolina: ekologiczna siatka, szklane opakowania na jedzenie, samodzielnie robiony chleb, zakupy na eko targu - to u mnie codzienność. Dodatkowo robię np. swoje eko mleczko do czyszczenia wanny. Bycie eko jest po prostu wpisane w moje życie.

   

  Natalia Warych: na co dzień staram się oszczędzać prąd, od święta kupuję butelkowaną wodę, ponieważ używam dzbanka i butelki z filtrem, na zakupy chodzę ze swoją własną materiałową torbą, staram się kupować kosmetyki zero waste - w miejscach gdzie opakowania można ponownie wykorzystać.

   

  Olga: stawiam na: torby zakupowe wielokrotnego użytku, zakręcanie wody podczas mycia zębów, wyłączenie zbędnych świateł w domu, korzystanie z opakowań wielokrotnego użytku.

   

  Natalia Bogdan: na zakupy zabieram materiałowe torby, obiad do pracy przynoszę w szklanych pojemnikach, stosuję ekologiczne środki czystości i w sklepie o ile to możliwe wybieram produkty bio. Od ponad 20 lat jestem też wegetarianką.

   

  Monika: inicjuję sąsiedzkie akcje sprzątania okolicy, wierzę, że razem możemy zdziałać więcej. Mam też już pomysł na projekt, który chcę zgłosić w Zielonym Budżecie Obywatelskim! https://www.gdansk.pl/…/orunia-dwie-sasiadki-zainicjowaly-a…

   

  Dorota: pilnuję gaszenia światła oraz drukuję wyłącznie to, co niezbędne.

   

  Michalina: Zamieniłam pudełko plastikowe na szklane, w którym przynoszę lunch do pracy, korzystam z torby materiałowej do przynoszenia zakupów ze sklepu.

   

  Data ostatnie modyfikacji 12.04.2022
  Wstecz
  Umów się na bezpłatną konsultację dla biznesu

  Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

  Skontaktuj się z nami
  Umów_się_na_bezpłatną_konsultację_dla_biznesu
  Aktualności
  X