Czy firma może być eko?

Czy firma może być eko?

Czy firma też może być eko? W Jobhouse wierzymy, że tak! Na co dzień stawiamy na małe zmiany – wystawiamy e-faktury i e-umowy, oszczędzamy prąd i wodę. Promujemy też eko-podejście w naszym zespole. #EkoJobhouse

 

 

Przeczytajcie sami, jak o środowisko dba nasz #JobhouseTeam

 

 

 

 

Karolina: ekologiczna siatka, szklane opakowania na jedzenie, samodzielnie robiony chleb, zakupy na eko targu - to u mnie codzienność. Dodatkowo robię np. swoje eko mleczko do czyszczenia wanny. Bycie eko jest po prostu wpisane w moje życie.

 

Natalia Warych: na co dzień staram się oszczędzać prąd, od święta kupuję butelkowaną wodę, ponieważ używam dzbanka i butelki z filtrem, na zakupy chodzę ze swoją własną materiałową torbą, staram się kupować kosmetyki zero waste - w miejscach gdzie opakowania można ponownie wykorzystać.

 

Olga: stawiam na: torby zakupowe wielokrotnego użytku, zakręcanie wody podczas mycia zębów, wyłączenie zbędnych świateł w domu, korzystanie z opakowań wielokrotnego użytku.

 

Natalia Bogdan: na zakupy zabieram materiałowe torby, obiad do pracy przynoszę w szklanych pojemnikach, stosuję ekologiczne środki czystości i w sklepie o ile to możliwe wybieram produkty bio. Od ponad 20 lat jestem też wegetarianką.

 

Monika: inicjuję sąsiedzkie akcje sprzątania okolicy, wierzę, że razem możemy zdziałać więcej. Mam też już pomysł na projekt, który chcę zgłosić w Zielonym Budżecie Obywatelskim! https://www.gdansk.pl/…/orunia-dwie-sasiadki-zainicjowaly-a…

 

Dorota: pilnuję gaszenia światła oraz drukuję wyłącznie to, co niezbędne.

 

Michalina: Zamieniłam pudełko plastikowe na szklane, w którym przynoszę lunch do pracy, korzystam z torby materiałowej do przynoszenia zakupów ze sklepu.

 

Wstecz
Umów się na bezpłatną konsultację dla biznesu

Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

Skontaktuj się z nami
Umów_się_na_bezpłatną_konsultację_dla_biznesu
Aktualności
X